3D Poster

 

3D Poster Fiyatları ve Çeşitleri

Posterleri 3D Poster kategorilerimizin altında bulabilirsiniz. Duvar gibi yüzeylere asılmak veya yapıştrılmak üzere, çerçeveli veya çerçevesiz olarak kullanılan, görselliğinin yanında metin de içerebilen büyük boyutlarda afiş veya fotoğraflar olan posterler ile ev, ofis ve iş yeri gibi kapalı veya açık alanların dekoruna renk katılmaktadır.

Posterlerde, sözel grafiklerin yanında ifade görsellikle yakalanmaktadır. Gençlerin kendi dünyaları olan odalarında ise poster vazgeçilmezlerdendir. İlgi alanları, hayranlık duyulan sanat ögeleri, film afişleri, müzik grupları ile çizgi film, film, dizi karakterlerinin yanı sıra manzara fotoğrafları, şehir görüntüleri ile kişiliğinizi, iç dünyanızı duvarlarınıza yansıtabilir, bulunduğunuz ortamı bu yolla kişiselleştirebilirsiniz. Sadece duvarlarla sınırlı kalmayıp kapı, dolap, tavan, kitaplık gibi alanlarda da kullanarak farklı dekor seçenekleri de doğrulabilir.

Posterler, malzeme ve baskı teknikleri ile çeşitlilik göstermektedirler. Baskı tekniklerinin gelişmesi sayesinde boyut, renk ve görüntü kalitesi yönünden tasarım özgürlüğüne erişilmiştir. Kaplamalı veya kaplamasız seçenekleri mevcuttur, kaplama (laminasyon) poster üzerinde şeffaf ve ince koruyu bir tabakadır. Bu tabaka sayesinde posterlerin tozlanma ve sıvı temasına karşı dayanıklı ve de uzun ömürlü olmaları sağlanır. Laminasyon kullanılmayan posterler nemden etkilenerek bir süre sonra kullanılamaz hâle gelebilirler. Kumaş, duratrans, pet film, fotoğraf kağıdı, pp kağıt, folyo, ahşap gibi malzemelere poster baskısı yapılabilmektedir. İç mekanlarda genellikle kağıt kullanılırken az da olsa ahşap da malzeme olarak tercih edilmektedir.

Poster Fiyatları ve Çeşitleri

Özel ölçülere göre üretilebilen, grafik tasarımı yapılan poster, ürün baskı makinesine gönderilir. Burada kullanılacak alana ve konuma göre baskı makinelerinde basılır. Yüksek kalitedeki görseller yine yüksek kaliteye uygun makinelerde basılır, böylece yakın mesafeden bakıldığında hatasız ve net görüntü elde edilir. Baskıda organik sayılabilecek dijital boyalar  kullanılır. Dijital baskılar sayesinde her türlü resim, görsel ve grafik görüntü kalitesi bozulmadan istenilen yüzeye ve boyuta uygulanabilen 4k, 8k baskılar elde edilmektedir. Dayanıklılık açısından da uzun yıllar ilk anki görüntüsünü koruma avantajını da bulundurmaktadır. Böylece posterler zarar görüp dayanıksız dekorlar olmaktan çıkıp uzun yıllar sizinle kalabilmektedir. İnternet üzerinden de rahatlıkla alınabilen posterler, çeşitlerine göre ayrılırlar. Bunlardan en çok tercih edilenleri, doğa, film, mizah, müzik ve spor posterleridir.

Kullanacağınız mekanlara derinlik katmak ve gerçek görünüm için 3 boyutlu 3d duvar kağıtları poster ve duvar posterleri, 4K duvar kağıtları, 5k poster manzara, doğa ve modern fotoğraflı duvar resimleri aşağıda listelenmiştir.

Mekanlarınızda kolayca uygulayabileceğiniz tasarım poster çeşitleri tüm zemin koşullarında kullanılabilir malzemeden üretilir. Nem rutubet gibi maruz kalmalarda dayanıklıdır. Dilediğiniz ölçüye göre özel sipariş verebilirsiniz.

219 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

Başa dön tuşu
Call Now ButtonTıkla Ara: +905073093030
Kapalı