Dekor Ürünleri

Duvar Kağıdı Alırken Dikkat

duvar-kagidi-ureticileri

Duvar Kağıdı Nasıl Uygulanır?

İşlenebileceği duvar yapısı: Pürüzsüz duvarlarda ve saten alçılı düz duvarlarda kullanılmasını tavsiye ediyoruz. Genelde duvarlar yıllarca defalarca boyanmış oluyor ve düzleşmiş oluyor bu tip duvarlarda da kullanılabilir.

Uygulama : Uygulamaya başlamadan önce satın aldığınız ruloların içinde bulunan etiketlerdeki baskı numaralarının aynı olmasına dikkat ediniz. İşaretlediğiniz kağıtları katlayarak makas ile kesiniz. Tutkal işlemini uygularken kuru yer kalmayacak şekilde tutkallayınız ve özellikle kenarlarına bir miktar fazla sürünüz. Tutkallama işlemi bittikten sonra 10-15 dakika beklemeye bırakınız. Elde edilen dikey çizgiden başlayarak ilk boy kağıt şakülünde duvara yapıştırılır. Yapıştırılan kağıdın temiz bir bez veya sünger ile hava boşlukları alınır. Kağıdın alttan fazlalığı kesilir ve tekrar yapıştırılır. Döşeme esnasında, aynı desenler aynı yükseklikte yan yana yapıştırılmalıdır. İnsan Sağlığına ve Çevreye dost bir üründür. Uygulama sırası ve sonrasında koku yapmaz.

Önemli Not : Rulo halindedir. Arkasına duvar kağıdı tutkalı sürülerek yapıştırma işlemi gerçekleştirilir. Uygulama yapılırken 1 mm üst üste bindirme yapılması gerekmektedir. Desenli ürünleri yan yana yapıştırma işleminde deseni yakalayabilmeniz için tavan yüksekliğinizin ölçüsüne 60 cm eklemeniz gerekmektedir. Bu pay her durumda fire verecektir.

İthal Duvar Kağıtları Genel Bilgi

Kaliteli hammaddeler kullanılmış duvar kağıtları nefes alma özelliğine sahiptir. İthal duvar kağıdı modeli kaliteli bir duvar kağıdıdır ve su bazlı boyalar, doğal malzemeler ile üretildiğinden sentetik karışımlar içeren bir çok boyaya göre sağlıklıdır. Silinebilir ve her sildiğinizde ilk günkü görünümü hissettirir. Günümüzde ev, ofis vb. kapalı alanlarda sıkça gördüğümüz renk renk çeşit çeşit desenli duvar kağıtları hem dekoratif olarak kullanılabilir hem de kolay kullanımı ve temizliği ile çokça tercih edilir.

Özel yapıştırıcıları ve uygulama için usta çağırmak isterseniz bize ulaşabilirsiniz. Profesyonel ekibimiz ithal duvar kağıdı uygulamasının yapılacağı konuma gelerek ustalığını sorunsuz gerçekleştirir.

Estetik ve tasarım unsurlarının yanında duvar kâğıtlarının dünyaca kabul görmüş teknik özellikler ve standartlara sahip olması, ürünlerin hem sağlık hem de kalite özelliklerini göstermektedir. Dolayısıyla sitemizdeki bütün ithal duvar kağıtları bu standartlara sahip olan markalardan seçilmiştir.

Kaliteli Duvar Kağıdı

Eviniz veya mekanlarınız için tercih edebileceğiniz en kaliteli duvar kağıtları için bize her zaman ulaşabilir, sitemizden dilediğiniz boyutlarda duvar kağıtlarını satın alabilirsiniz.

Uygulama Alanı : Tüm Yaşam alanlarına (Alış Veriş Merkezleri, Bankalar, Evler, Fuar Stantları, Güzellik Merkezleri, Hastane ve Sağlık Merkezleri, Kış Bahçeleri, Kütüphaneler, Ofisler, Okullar, Oteller, Restaurant ve Kafeler, Sergi Salonları, Spor Salonları, Tatil Köyleri, Tekne ve Yatlar, Tiyatro ve Konser Sahneleri, Toplantı Salonları) dekor amaçlı kullanabilirsiniz. Ev veya işyerinizin havasını canlandırabilir ve derinlik katabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.