İndirim!

ONTORİO ÜÇLÜ KOLTUK

3,500.00 

Oturma Odası Özel Tasarım ONTORİO ÜÇLÜ KOLTUK  – Sipariş vereceğiniz her ürün için aynı gün kargo uygulanmaktadır. Özel siparişlerinizde temin süresi belirlenmektedir. Özel ölçü ve siparişleriniz için bize ulaşarak bilgi alabilirsiniz. Kişiye veya mekana özel mobilya tasarımı yapan mimarlarımız sizin için en özel tasarımı oluşturacak ve üretecektir. Adresinize veya konumunuza teslim mobilya ürünleri için bize ulaşabilirsiniz.

Sipariş ve Bilgi Hattı : +905073093030

Stok kodu: GLC-XNV

ONTORİO ÜÇLÜ KOLTUK ÖZELLİKLERİ

  • Kumaş İçeriği:  Poliüretan ve akrilik türevlerinden oluşan polyester içerikli kumaş kullanılmıştır.
  • Kanepe Fonksiyonu:  Yataklı
  • Oturum Yumuşaklığı: Orta sert oturuma sahiptir
  • Oturum Minderi Malzemesi: 28 Dansite Sünger kullanılmıştır
  • Ayak Rengi : Ahşap Görünümlü Ceviz
  • Ayak Tipi : Yerden Yüksek
  • Sırt Modeli : Kırlentli – Üç Adet Kırlenti Bulunmaktadır
  • Kumaş Bakım/Temizlik Önerisi : Nemli bezle silerek temizleyebilirsiniz. Uzun süre su ile temasından kaçınınız.

Boyutları

 

GenişlikDerinlikYükseklik
218,00 cm85,00 cm89,00 cm

Oturma Odası Mobilya Ürünleri Hakkında

Bu ürün nakliye ile evinize teslim edilir. Ürününüz gönderime hazırlandıktan sonra, ekibimiz sizinle iletişime geçerek, nakliyenin gerçekleşmesini istediğiniz tarih için teslimatı planlar.

İncelemekte olduğunuz ürün demonte olarak teslim edilir. Kurulum için gerekli tüm parçalar ve kurulum şeması koli içerisinde bulunmaktadır.

Gülce Dekor satış sonrasında da her konuda yanınızda. Eğer satın alma kararınızı değiştirdiyseniz teslimatı takip eden 3 gün içerisinde hiçbir mazeret göstermeksizin siparişinizi iptal edebilirsiniz.

Siparişinizin teslimatından sonra oluşabilecek her türlü sorunda uzman ekibimiz size hizmet vermek için çalışıyor. Teslimat sonrası 14 gün içerisinde +905073093030 nolu Çağrı Merkezimizden bizimle iletişime geçmeniz durumunda ekibimiz hızlıca çözüm sürecini başlatıp memnuniyetinizi sağlayacaktır.

 

Başa dön tuşu
Call Now ButtonTıkla Ara: +905073093030
Kapalı